fbpx

n'pizza

N’PIZZA to radość, przyjemność i szczęście, płynące z połączenia prostego i skromnego dania jakim jest pizza, z postrzeganym jako eleganckie prosecco. Każde z nich oddzielnie czyni wiele dobra, ale razem… razem tworzą trwały, udany i szczęśliwy związek, dostarczający najprzyjemniejszych doznań.

N’PIZZA to radość ze spotkania, przyjemność z dobrego jedzenia i szczęście płynące bąbelkami. Prawdziwie rajskie miejsce.

Nasza pizza jest neapolitańska, bo Neapol jest ojczyzną i stolicą pizzy. Skradła ona serca milionom ludzi na świecie i daje im radość od blisko 300 lat. Potrafimy ją robić, mamy doświadczenie, pasję i serce.

Bąbelki pochodzące z prosecco i innych musujących win znakomicie orzeźwiają kubki smakowe i podkreślają smak pizzy, która dzięki nim nabiera szlachetności. Poza tym, nie będziemy ukrywać, że kochamy prosecco. Solo i w koktajlach, do pizzy i do deserów, przed jedzeniem, po jedzeniu i bez towarzystwa. Bo prosecco ma tę moc, że pasuje do wszystkiego i o każdej porze. Jest uniwersalne i wszechstronne, a przy tym poprawia humor, nastraja pozytywnie i pobudza apetyt. Nie tylko na jedzenie, ale też na dobrą zabawę.

n'produkty

Nasze produkty, składniki, które znajdziecie na naszej pizzy i każde jedno wino, to nasza wielka duma. Sami je sprowadzamy z Włoch, bezpośrednio od wyjątkowych producentów. Osobiście ich znamy, lubimy i podziwiamy. Wybieramy firmy rodzinne, o długiej tradycji i szacunku do ziemi, które wyróżnia pasja, miłość i przywiązanie do jakości. Produkcja jest naturalna, odpowiedzialna i regionalna. Z każdym z naszych dostawców spędziliśmy długie godziny na rozmowach, przy suto zastawionych stołach i przy winie. Wiemy na pewno, że łączą nas te same wartości. A każdy ze składników to piękna historia.

Świeże produkty przyjeżadżają do nas w każdy piątek rano i jeszcze tego samego dnia możecie ich skosztować na pizzy, w przystawkach i deserach. Dzięki wypracowanej przez lata doświadczeń logistyce, sprowadzamy z Włoch także produkty o najkrótszym, kilkudniowym terminie przydatności, takie jak ricotta, mozzarella di bufala, mięso, ryby, owoce morza, owoce i warzywa.

Zapraszamy do N'PIZZA.